Subskrypcja kwiatowa

Subskrypcja kwiatowa to systematyczna dostawa świeżych kwiatów. Od dłuższego czasu zastanawialiśmy się, jak pomagać naszym klientom mieć Happy Day, every day (pl: szczęśliwy dzień każdego dnia). 

Subskrypcja kwiatowa, czyli inaczej abonament kwiatowy pozwala Ci budzić się każdego dnia z uśmiechem twarzy mając w swoim ulubionym wazonie kwiaty z naszej kwiaciarni. 

W codziennym pośpiechu zapominamy często o sobie i o dbaniu o nasze szczęście. Nasz zespół pomyślał, że cotygodniowa dostawa kwiatów jest idealnym prezentem od nas dla nas, który pozwoli nam zadbać o własny uśmiech. 

 

Dlatego też cotygodniowa dostawa będzie dostawą-niespodzianką. Wiesz tylko, jaki będzie rozmiar kompozycji oraz czy będzie to zestaw jednego rodzaju kwiatów, czy miks. Niech to będzie prezent od Nas dla Ciebie. Będziemy Cię zaskakiwać w każdy w poniedziałek między 12:00 a 15:00. 

ROZMIARY BUKIETÓW

S
M
L
XL

Jak działa subskrypcja?

Co tydzień w poniedziałek między 12:00 a 15:00 przywozimy Ci zestaw świeżych kwiatów. Subskrypcję płacisz raz, a co poniedziałek przez 4 tygodnie dostajesz świeże kwiaty.

Czy kwiaty dostaję co tydzień?

To zależy, jaką częstotliwość dostawy wybierzesz. Możesz wybrać subskrypcję tygodniową i dwutygodniową, czyli świeże kwiaty dostajesz co 2 tygodnie. Wtedy pakiet subskrypcyjny obejmuje 2 lub 4 dostawy.

Czy sam/-a wybieram, jakie kwiaty będę dostawać?

Możesz wybrać opcję MONO lub MIKS. MONO to subskrypcja, w której w każdej dostawie masz jeden rodzaj kwiatów. Podczas wszystkich dostaw będą to jednak różne rodzaje i kolory. MIKS to subskrypcja, w której kompozycje składają się z różnych rodzajów kwiatów. 

Czy co tydzień będę dostawać te same kwiaty?

Nie, w każdym tygodniu będzie inna kompozycja.

MONO
MIKS

Co zawiera zestaw?

Zestaw zawiera:

  • kwiaty z przybraniem
  • papier, w który zapakowane są kwiaty
  • odżywkę do kwiatów ciętych
  • zasady pielęgancji kwiatów.

Podstawowe informacje

  • Bukiety rozwożone są bez dodatkowych opłat na terenie Prudnika i poza nim (teren Prudnika +15km od lokalizacji kwiaciarni)
  • Subskrypcja rozwożona jest w poniedziałki w godzinach 12:00-15:00
  • Subskrypcję można zamówić w Kwiaciarni, jak i przez Internet.

Jak zamówić?

Wybierz subskrypcję, która Ci się podoba

Zapłać za subskrypcję przelewem tradycyjnym na konto: 

39 1090 2226 0000 0001 1405 7391

Wpisując w tytule:
Imię Nazwisko Subskrypcja Rozmiar Data 

Wypełnij formularz na dole strony z informacjami potrzebnymi do zamówienia subskrypcji oraz dodaj plik z potwierdzeniem przelewu. 

Po zaksięgowaniu wpłaty dostaniesz od nas potwierdzenie zamówienia wraz z informacjami na temat dostaw oraz rachunkiem. 

Teraz już tylko czekaj na swoją pierwszą dostawę subskrypcji kwiatowej.