Wyjątkowa oprawa magicznych momentów

Dzięki wyrafinowanym dodatkom i nietuzinkowym dekoracjom tworzymy charakter i klimat uroczystości.

Bukiety

Każda Panna Młoda marzy o zjawiskowej sukni i… bukiecie! Wyjątkowo skomponowany bukiet wprawia w doskonały nastrój, poprawia humor i zdobi. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego dokładamy wszelkich starań, by każdy bukiet, który trafia do Państwa rąk, pięknie podkreślał powab Panny Młodej i był zgodny z gustem i upodobaniami obdarowanej nim osoby.

Dekoracje sali

Każdą salę, w której odbywa się Państwa Uroczystość, traktujemy indywidualnie. Dobieramy aranżację do charakteru miejsca i okazji, tak była wyjątkowa i niepowtarzalna. Posiadamy wyjątkowe dodatki takie jak świeczniki, tkaniny, artykuły dekoracyjne i przepiękne kwiaty.

Dekoracje kościoła

Kościół to wyjątkowe miejsce. Chcąc podkreślić wagę i rangę każdej uroczystości, która swój przebieg ma w kościele, używamy subtelnych kwiatów i tkanin. Dzięki temu wydobywamy piękno i powagę tego miejsca.

Dekoracje samochodu

Chcemy, by niezapomniana oprawa Państwa Uroczystości, zaczynała się już przy wsiadaniu do samochodu. Ze starannością dobieramy kwiaty i dekoracje tak, by nie tylko podkreślały wyjątkowość okazji i piękno karoserii, ale także były trwałe, wytrzymałe oraz bezpieczne.

Papeteria i zaproszenia

Jesteśmy w stanie wykonać dla Was wyjątkowy projekt papeterii. Napiszcie do nas czego oczekujecie, a my spełnimy Wasze marzenia o zjawiskowej papeterii.
Pamiętaj, że to szczegóły tworzą klimat i atmosferę wydarzenia

Dodatki

Dodatki tworzą klimat całości dekorowanego miejsca. W naszej ofercie znajdziecie napis LOVE, ściankę ażurową, pokrowce na krzesła, obrusy, świeczniki, wazony, tkaniny, dywany, oraz wiele innych akcesoriów, dzięki którym każda uroczystość zyska na wyjątkowości.

Jesteście zainteresowani?

Umówcie się na pierwsze spotkanie - chętnie odpowiemy na Wasze pytania i wątpliwości.

Telefon: +48 535 232 451 Adres e-mail: kontakt@happy-day.com.pl