Wyjątkowa oprawa magicznych momentów

Dzięki wyrafinowanym dodatkom i nietuzinkowym dekoracjom tworzymy charakter i klimat uroczystości.


Bukiety

Każda Panna Młoda marzy o zjawiskowej sukni i… bukiecie! Wyjątkowo skomponowany bukiet wprawia w doskonały nastrój, poprawia humor i zdobi. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego dokładamy wszelkich starań, by każdy bukiet, który trafia do Państwa rąk, pięknie podkreślał powab Panny Młodej i był zgodny z gustem i upodobaniami obdarowanej nim osoby.


Dekoracje sali

Każdą salę, w której odbywa się Państwa Uroczystość, traktujemy indywidualnie. Dobieramy aranżację do charakteru miejsca i okazji, tak była wyjątkowa i niepowtarzalna. Posiadamy wyjątkowe dodatki takie jak świeczniki, tkaniny, artykuły dekoracyjne i przepiękne kwiaty.


Dekoracje kościoła

Kościół to wyjątkowe miejsce. Chcąc podkreślić wagę i rangę każdej uroczystości, która swój przebieg ma w kościele, używamy subtelnych kwiatów i tkanin. Dzięki temu wydobywamy piękno i powagę tego miejsca.


Dekoracje samochodu

Chcemy, by niezapomniana oprawa Państwa Uroczystości, zaczynała się już przy wsiadaniu do samochodu. Ze starannością dobieramy kwiaty i dekoracje tak, by nie tylko podkreślały wyjątkowość okazji i piękno karoserii, ale także były trwałe, wytrzymałe oraz bezpieczne.


Zaproszenia i dodatki

Jesteśmy w stanie wykonać dla Was wyjątkowy projekt papeterii. Napiszcie do nas czego oczekujecie, a my spełnimy Wasze marzenia o zjawiskowej papeterii.
Pamiętaj, że to szczegóły tworzą klimat i atmosferę wydarzenia


Dodatki

Dodatki tworzą klimat całości dekorowanego miejsca. W naszej ofercie znajdziecie napis LOVE, ściankę ażurową, pokrowce na krzesła, obrusy, świeczniki, wazony, tkaniny, dywany, oraz wiele innych akcesoriów, dzięki którym każda uroczystość zyska na wyjątkowości.