Zaskocz swoich gości podczas przyjęcia

Każda Para chce, by ślub i wesele były niepowtarzalne i wyjątkowe. W pewnym sensie zawsze tak jest, jednak jeśli zależy Was, by wesele zaskoczyło gości, a weselna zabawa stała się jeszcze bardziej zaskakująca – zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy. Wiemy jak uatrakcyjnić każde z przyjęć. Nie brakuje nam oryginalnych pomysłów, doświadczenia i wiedzy, dzięki której organizowane przyjęcie będzie rodziło fantastyczne wspomnienia.

BALONY Z HELEM

Balony wypełnione helem stworzą w Twoim wielkim dniu spektakularny efekt i doskonale wkomponują się w styl każdego przyjęcia. Urocze balony z helem lecące do nieba będą przepięknie prezentować się na ślubnych zdjęciach oraz urozmaicą przyjęcie feerią kolorów.

Coffee bar i fontanny czekoladowe

Coffee Bar wraz z profesjonalnym baristą sprawi, że każde espresso czy latte będzie pełne smaku i aromatu. Zadbamy nie tylko o pyszny smak kawy, ale także o estetyczne i nietuzinkowe podanie. Fontanna czekoladowa to wspaniała atrakcja, która wzbogaci przyjęcie w chwile pełne czekoladowych doznań. Jest to ogrom wrażeń smakowych, jak również wizualnych. Pomożemy w doborze najlepszej czekolady jak i owoców, które wydobędą jej smak.

ATRAKCJE DLA DZIECI

Dla dzieci obecnych na weselu przygotujemy specjalne atrakcje, które wypełnią im czas podczas wesela. Dzięki temu rodzice będą mogli spokojnie się bawić, a ich pociechy nie będą znudzone. Dzięki naszym pomysłom i doświadczeniu sprawimy, że nawet najbardziej wybredne maluchy będą doskonale wspominać ten czas.

Samochody

Wybór samochodu, który będzie towarzyszył młodej parze podczas ślubu to niezwykle istotny element tego dnia. Zadbamy nie tylko o dobór idealnego pojazdu, ale również jego specjalne przygotowanie i dekoracje. Dzięki temu Młoda Para w drodze do Kościoła i do miejsca przyjęcia weselnego nie zostanie niezauważona.

Słodki stół

Stół z różnego rodzaju słodkościami na weselach cieszy się ogromną popularnością. Przepięknie udekorowane słodkości, apetycznie podane i zaprezentowane ciasta, owoce i tort sprawią, że każdy gość z chęcią będzie podchodził by wypróbować wszystkich specjałów.

Foto budka

Masz dość monotonnych i nudnych zdjęć? Fotobudka to samoobsługowy aparat fotograficzny, który po wykonaniu zdjęć od razu je wydrukuje. Dzięki specjalnym akcesoriom i przebraniom każdy z gości z radością będzie uwieczniał radość podczas wesela. Fotobudka wprowadzi dawkę humoru i uatrakcyjni każdą chwilę.

Jesteście zainteresowani?

Umówcie się na pierwsze spotkanie - chętnie odpowiemy na Wasze pytania i wątpliwości.

Telefon: +48 535 232 451 Adres e-mail: kontakt@happy-day.com.pl